Articulate Engage '13

Articulate Engage pozwala na dodawanie interakcji do kursów bez potrzeby programowania czy skomplikowanego i drogiego projektowania

Articulate Engage '13

Szukasz przekonującego i interaktywnego nauczania oraz zadziwiającej jakości wizualnej, a wszystko to bez potrzeby drogiego projektowania lub programowania? To jest Articulate Engage '13.

Articulate Engage '13 to szybkie i łatwe w obsłudze narzędzie które pozwala na tworzenie interaktywnych elementów. Możliwość tworzenia olśniewających interakcji, które zamieniają pasywnych obserwatorów w aktywnych uczniów powoduje że Engage jest idealnym dodatkiem do Articulate Prezenter ’09 w tworzeniu wysokiej jakości kursów e-learningowych.

Dzięki Articulate Engage '13 można w efektownym sposób zachęcać kursantów do interakcji oraz:

  • Szczegółowego śledzenia każdego kroku procesu
  • Odkrywania związków między zdarzeniami na osi czasu poprzez tekst, obrazy i dźwięki
  • Zagłębianie się w kluczowe elementy diagramu by lepiej zrozumieć główne elementy

Łatwe w użyciu szablony pozwalają tworzyć interaktywne prezentacje w ciągu kilku minut. Do wyboru jest szeroki zakres typów interakcji, w tym procesy, oś czasu, diagramy piramidowe, oznaczone rysunki, interaktywne FAQ i inne. Popularny format Flash pozwala na płynną integrację interakcji w praktycznie każdym kursie e-learningowym, lub samodzielne na dowolnej stronie internetowej. Po zapoznaniu się z szybkością i łatwością z jaką można tworzyć dobrze wyglądające treści interaktywne, nigdy więcej nie będzie poczucia potrzeby tworzenia pasywnych kursów e-learningowych.

Articulate Presenter '13 wchodzi w skład Articulate Studio '13

Zobacz także: