Articulate Storyline 2

Articulate Storyline to kompleksowe narzędzie do tworzenia profesjonalnych kursów e-learningowych

Opis programu

Tworzenie kursów

Articulate Storyline 2 umożliwia tworzenie od podstaw kursów i prezentacji. Posiada intuicyjny i wygodny interfejs użytkownika co sprawia, że nawet początkujący użytkownicy nie będą mieli problemów z obsługą programu Articulate Storyline.

Różnice pomiędzy Articulate Storyline a Studio '13

Articulate E-Learning Studio to zestaw osobnych programów służących do tworzenia kursów e-leaernignowych na bazie prezentacji wykonanej w programie MS PowerPoint. Articulate Storyline to jeden spójny program umożliwiający tworzenie kursów od zera.

  • Użyj pakietu Articulate Studio 2 jeśli chcesz stworzyć kurs na bazie prezentacji PowerPoint. Z pakietem Studio możesz tworzyć kwizy, kursy i interaktywną zawartość korzystając z osobnych programów
  • Użyj programu Articulate Storyline jeśli chcesz tworzyć od zera kursy, kwizy, interaktywną zawartość, symulację oprogramowania jednym spójnym narzędziem

Zobacz szczegółowe porównanie

Większa interaktywność

Articulate Storyline 2 zapewnia możliwość tworzenia dowolnych typów interakcji, używania zmiennych, korzystania z wbudowanych obiektów, nagrywania obrazu czy symulowania oprogramowania.

Publikowanie

Articulate Storyline 2 pozwala na publikowanie kursów w HTML5, we Flash a także dla urządzeń mobilnych. Dzięki temu praktycznie każdy ma możliwość uczesniczenia w kursach w każdym miejscu.

Zobacz także