Articulate Online - Główne funkcje

Articulate Online oferuje dokładne raporty aktywności, odkrywanie trendów, kontrolę dostępu, dostosowany portal dla kursantów

Z Articulate Online nigdy nie będzie potrzeby posiadania drogiego korporacyjnego systemu zarządzania uczeniem i nigdy nie będzie zmartwień z powodu frustrujących i niepotrzebnych komplikacji.

Przejrzyste, wnikliwe raporty

Articulate Online posiada duży wybór dokładnych raportów. Posiada także dobrze skonstruowane raporty, które podają dokładnie te informacje, które są potrzebne bez zbędnego bałaganu i ozdobników. Możliwe jest nawet tworzenie własnych wzorów raportów i zapisywanie ich do użytku w przyszłości.

Articulate Online - Przejrzyste, wnikliwe raporty

Podgląd poszczególnych odpowiedzi

Informacje o tym jak na pytania testowe lub sondażowe odpowiadali kursanci można pobrać poprzez raporty z pytaniami i odpowiedziami.

Articulate Online - Podgląd poszczególnych odpowiedzi

Odkrywanie trendów grupowych

Możliwość identyfikacji trendów grupowych i inne przydatne informacje w zbiorczych raportach dotyczących odpowiedzi na testy i sondaże.

Articulate Online - Odkrywanie trendów grupowych

Kontrola dostępu

Możliwość kontroli dostępu do każdego elementu treści ustawiając go jako dostępny publicznie lub ograniczając dostęp do wybranych użytkowników i grup.

Articulate Online - Kontrola dostępu

Dostosowany portal dla użytkowników

Dostarczenie dostosowanego portalu w Articulate Online dla użytkowników pokazującego tylko tych treści, które są dla nich przeznaczone. Można również (opcjonalnie) udostępnić użytkownikom ich historię i raporty o ich własnej działalności.

Articulate Online - Dostosowany portal dla użytkowników

Wiele sposobów na rozpowszechnianie treści

W Articulate Online do wyboru jest wiele metod rozpowszechniania treści wśród odbiorców, takich jak generacja linku (URL) do skopiowania i wklejenia, zaproszenia przez e-mail które są tworzone kilkoma kliknięciami lub graficzny przycisk uruchomienia na stronie internetowej stworzonej przez nasz interfejs on-line.

Articulate Online - Wiele sposobów na rozpowszechnianie treści

Zbieranie informacji od odbiorców

Zbieranie szczegółowych informacji od odbiorców z wymaganymi lub opcjonalnymi dołączonymi polami. Dodatkowo można tworzyć nieskończenie wiele pól do pobierania informacji ważnych jedynie dla danej organizacji.

Articulate Online - Zbieranie informacji od odbiorców

Łatwe zarządzanie treścią

Proste zarządzanie elementami treści przez sortowanie wg popularności, tytułów lub ilości wyświetleń lub po prostu filtrowanie poprzez tagi ze słowami kluczowymi.

Articulate Online - Łatwe zarządzanie treścią

Tagi do intuicyjnego segregowania

Opisywanie i kategoryzowanie treści z łatwo dostępnymi słowami kluczowymi. Tagi ułatwiają zarządzanie całą biblioteką elementów treści.

Articulate Online - Tagi do intuicyjnego segregowania

Podsumowanie ostatniej aktywności

Strona główna Articulate Online daje widok szybkiego panelu, zawierającego najpopularniejsze treści i najbardziej aktywnych odbiorców.

Articulate Online - Podsumowanie ostatniej aktywności

Eksport w 3 szeroko stosowanych formatach

Eksport danych do Excela, tworzenie dokumentu PDF lub zmiana na XML dla uzyskania kompatybilności z praktycznie każdym systemem.

Articulate Online - Eksport w 3 szeroko stosowanych formatach

Prosta organizacja użytkowników

Organizacja użytkowników w grupy dla prostego ustawiania zezwoleń i skierowanych raportów.

Articulate Online - Prosta organizacja użytkowników

API do integrowania systemów i danych

Połączenie się z Articulate Online istniejącym systemem i danymi korzystając z API Articulate Online.

Articulate Online - API do integrowania systemów i danych

Publikacja jednym kliknięciem

Szybka i prosta publikacja prezentacji, kursów e-learningowych, testów i sondaży na Articulate Online bezpośrednio z Articulate Presenter '13, Articulate Engage '13 oraz Articulate Quizmaker '13.

Articulate Online - Publikacja jednym kliknięciem