Articulate Presenter '13 - Interakcja i testy

Dodawanie różnego typu interakcji, testów, sondaży czy kwizów, dodawanie obiektów Flash, dołączanie stron internetowych, wspomaganie uczenia grami

Płynne dodawanie interakcji Articulate Engage

Przekazanie uczniom interaktywnego doświadczenia przez dodanie interakcji Articulate Engage '13 do prezentacji. Jest to proste i płynne.

Articulate Presenter '13 - Płynne dodawanie interakcji Articulate Engage

Testy i kwizy Articulate Quizmaker

Proste dodawanie testów, kwizy oraz oceniania – będą się mieściły idealnie w prezentacji. Można nawet ograniczyć ilość podejść do testu, ograniczać nawigację oraz skierować uczniów na inne gałęzie w zależności od ich wyników.

Articulate Presenter '13 - Testy i kwizy Articulate Quizmaker

Dodawanie Flash

Integrowanie już posiadanych filmów we Flash z interaktywną treścią, takich jak pliki SWF, FLV, zrzuty wideo Captivate oraz Camtasia i inne.

Dołączanie interaktywnych stron internetowych

Jeśli cokolwiek jest udostępnione w internecie można to dołączyć do prezentacji w Articulate Presenter '13. Można umieścić strony internetowe by uczniowie mogli z nich korzystać bezpośrednio w prezentacji. Jest to idealne narzędzie do dołączania zasobów sieciowych i utrzymywania zawsze aktualnych materiałów.

Articulate Presenter '13 - Umieszczenie na żywo interaktywnych stron internetowych

Wspomaganie uczenia grami

Istnieje możliwość stworzenia interaktywnych i zabawnych gier edukacyjnych na bazie Flash by wspomóc uczniów w poszerzaniu swojej wiedzy.

Articulate Presenter '13 - Wspomaganie uczenia grami

Dołączanie interakcji i testów jako zakładki

Z Articulate Quizmaker '13 oraz Articulate Engage '13, testy i interakcje mogą być nadal wyświetlane jako slajdy, ale teraz można ustawić by się wyświetlały jako zakładki odtwarzacza.

Articulate Presenter '13 - Dołączanie interakcji i testów jako zakładki

Dołączenie plików do pobrania oraz linków

Umożliwia to uczniom jednoczesny dostęp do wszystkiego co potrzebują za pomocą dołączania dodatkowych elementów, takich jak linki czy pliki do pobrania.

Articulate Presenter '13 - Dołączenie plików do pobrania oraz linków